49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Тиждень історії


                    Підсумки тижня історії у ЛУФК

У Львівському училищі фізичної культури завершився тиждень історії, який тривав з 3 по 10 травня 2018 року. Він був проведений у формі практичних занять та музейних уроків. Мотиваційним моментом робити стало гасло «Стань учасником події, розділи долю історичної особи».
Впродовж тижня історії було проведено ряд заходів та нетрадиційних уроків. Особливо захопливою була інтерактивна  екскурсія з учнями 9-В класу (кл. кер Фігурна І. Я.) в музей Михайла Грушевського (вчитель Клемба Л.Ю.), де дев’ятикласники змогли дослідити життя і діяльність визначного історика, його роль в суспільному та науковому житті Галичини, зокрема його львівський період.
Вчений секретар музею пані Софія Легін провела практикум на тему: “Життя і побут Гуцульщини”. Це заняття викликало надзвичайне зацікавлення та пожвавлення в учнів, оскільки вони змогли спробувати себе у ролі гуцульського нареченого, побувати на карпатському дуелі, обміняти валюту тощо.
Учні 9-А класу (класний керівник Таранова Л.А.) відвідали музей Івана Франка, де з благоговінням поринули в світ вченого європейського рівня, неординарної особистості, титана праці Івана Франка (вчитель Клемба Л.Ю.).
З учнями 9-Б (класний керівник Мацюх Г.Р.) та 9-Г (класний керівник Стасишин У.І.) класів був проведений практикум “Вілла Грушевських. Таємниця дому на Софіївці”.
Незабутнє враження залишив у пам’яті учнів 9-В класу музейний урок на тему: “Іван Франко – Великий каменяр, титан праці, велет духу”.
У Стрийському парку відбувся тур за назвою ”Гал тревел” (вчитель Клемба Л.Ю.). Під час цього туру дев’ятикласники пройшли такі маршрути:
- Маршрут А ”Сокіл”-“Січ”-“Пласт” (гіди: Васютик Д. 9-В кл., Марків Р. 9-В кл., Щерба В. 9-Б кл., Падошик О. 9-А кл.).
- Маршрут Б “Боберський”–“Трильовський”–“Шептицький” (гіди: Васютик Д. 9-В кл., Толстяк Д. 9-В кл.).
- Станція В “Історія Львівського Футболу та роль спорту в суспільно-політичному житті”(гід Клемба Л.Ю.)
Справжніми дослідниками стали такі учні: Савчук Г., Мудрик А., Груша М., Кашуба М., Махінка Д. Назарчук Р. (9-В кл.), Поліщук В., Плескун Р., Скобельська М., Шепіленко К. (9-А кл.)., Река М., Падошик О., Щерба В., Никифорук Д., Майкут Х., СавчинС., Прокояк І. (9-Б кл.).
Улюбленцями працівників музею стали учні 9-В класу, які показали високу ерудицію, знання історії, та виявили особливий інтерес до представлених подій. Хороший рівень також показали учні 9-А класу.
Підсумком тижня історії став круглий стіл на тему: “Що я візьму для себе в це нелегке життя?”.
З учнями 8-х класів були проведені вікторини , відеоекскурсії, створена історична майстерня. Відзначилися : Бабич Н., Буць Д. (8-Б кл.).
Підготувала вчитель історії Клемба Л.Ю. Фотосупровід заходів до тижня історії можна подивитися за посиланням:
http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Pidsumky_tyzhnia_istorii.html


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види