48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Подвійна «бронза» Георгія Іваницького


Георгій ІваницькийДві бронзові нагороди виборов студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький на чемпіонаті України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл та клубів, який 6-10 квітня 2011р. пройшов у Новій Каховці.
Спочатку Георгій відзначився в особистій першості серед чоловіків. У півфіналі він поступився чернівчанину Андрію Дорохову 4:6, а в поєдинку за ІІІ місце переміг Дмитра Шаматріна з Сум 6:5. Другу «бронзу» Іваницький здобув у міксті (змішані пари) разом з ученицею 10 класу Інною Курченко. У малому фіналі пара ЛУФК подолала земляків з СДЮШОР «Електрон» 127:123.
Цими змаганнями у лучників стартував літній змагальний сезон.
Підсумкові результати змагань:
Чоловіки – особиста першість
1.       Д.Марченко (Львів)
2.       А.Дорохов (Чернівці)
3.       Г.Іваницький (Львів, УФК)
 
Жінки – особиста першість
1.       А.Павлова (Херсон)
2.       Л.Січенікова (Чернівці)
3.       К.Яворська (Львів)
17. І.Курченко (Львів, УФК)
 
Змішані пари
1.       П.Родіонова/О.Скачок (Суми)
2.       К.Яворська/С.Карпенко (Львів)
3.       І.Курченко/Г.Іваницький (Львів, УФК)
Джерело: www.archery.lviv.net
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіади