Стрільба з лука : На дебютному Кубку світу Трапезнікова восьма у команді

8-13 серпня 2017р. у м.Берліні (Німеччина) відбувся IV етап Кубка світу зі стрільби з лука, на якому у складі національної збірної команди України дебютувала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото).
Дебютом для Соломії стало 8 місце у командних змаганнях.
У 1/8 фіналу збірна команда України, у складі якої окрім Трапезнікової виступали львів’янка Вероніка Марченко та Анастасія Павлова з Нової Каховки, перемогла команду США 6:0, а в 1/4–ій поступилася фавориткам змагань – збірній Кореї 0:6.
В особистій першості Соломія у 1/16 фіналу програла Вероніці Марченко 2:6 і в підсумку посіла 33 місце. А Марченко дісталася до «бронзового» фіналу, у якому перемогла олімпійську чемпіонку кореянку Їнь Чанг 7:3.
У чоловічому турнірі честь України захищали відразу двоє вихованців ЛУФК.
У 1/32 фіналу Георгій Іваницький (вип.2012р.) не зміг подолати Сачіна Гупту з Індії 3:7 і посів 57 місце.
Маркіян Івашко (вип.1996р.) у 1/64-ій переміг фіна Юусо Хунталу 6:2, у 1/32-ій – білоруса Александра Лягушева 6:4, а у 1/16-ій дав справжній бій корейцю Йонгхо Кіму, однак поступився 2:6 (27:30, 30:29, 29:30, 27:29 у серіях). У Маркіяна 17а підсумкова позиція.
У дуелях змішаних пар Івашко разом з Павловою посіли 6 місце. На старті Маркіян і Анастасія перемогли німецьких лучників 5:4, а в ¼ фіналу поступилися японцям 1:5.
У чоловічому командному турнірі збірна України у складі Івашка, Іваницького та сумчанина Олексія Гунбіна посіла 9 місце. У 1/8 фіналу українці поступилися Японії.

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях