48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Маркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лука


У легкоатлетичному манежі СКА у Львові 28 січня – 3 лютого 2019р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні.
Серед чоловіків зимовим чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Івашко (на фото) подолав сумчанина Микиту Шишкіна 6:4.
Ще один вихованець училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.) посів 6 місце. У ¼ фіналу Георгій за додатковими показниками (5:6, 10:10) поступився Владиславу Лесняку з Сум.
У командній першості збірна Львівщини у складі Івашка, Іваницького та Сергія Макаревича стала срібним призером. Перемогу отримала команда Сумської обл.
Серед жінок рівних не було сумчанці Поліні Родіоновій. Минулорічна випускниця училища Соломія Трапезнікова на 5 місці. Катрін Онишкевич (І курс) і Катерина Соколенко (вип. 2006р.) розділили 9-у позицію.
     У командних змаганнях перемогла збірна Львівської обл., за яку виступали Соломія Трапезнікова, Вероніка Марченко і Анастасія Дмитренко. Друга команда Львівщини у складі Соломії Гнип (вип. 2018р.), Катерина Соколенко і Ольги Сенюк виборола бронзові нагороди. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Панциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш»