49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Маркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лука


У легкоатлетичному манежі СКА у Львові 28 січня – 3 лютого 2019р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні.
Серед чоловіків зимовим чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Івашко (на фото) подолав сумчанина Микиту Шишкіна 6:4.
Ще один вихованець училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.) посів 6 місце. У ¼ фіналу Георгій за додатковими показниками (5:6, 10:10) поступився Владиславу Лесняку з Сум.
У командній першості збірна Львівщини у складі Івашка, Іваницького та Сергія Макаревича стала срібним призером. Перемогу отримала команда Сумської обл.
Серед жінок рівних не було сумчанці Поліні Родіоновій. Минулорічна випускниця училища Соломія Трапезнікова на 5 місці. Катрін Онишкевич (І курс) і Катерина Соколенко (вип. 2006р.) розділили 9-у позицію.
     У командних змаганнях перемогла збірна Львівської обл., за яку виступали Соломія Трапезнікова, Вероніка Марченко і Анастасія Дмитренко. Друга команда Львівщини у складі Соломії Гнип (вип. 2018р.), Катерина Соколенко і Ольги Сенюк виборола бронзові нагороди. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука