49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Учениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лука


27 лютого – 2 березня 2019р. у м.Самсун (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
У категорії юніорок чемпіонкою Європи стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Жанна Наумова (на фото).
Про свої претензії на чемпіонство Жанна заявила вже у кваліфікаційних стартах, коли показала абсолютно кращий результат серед усієї жіночої половини турніру – 585 очків.
У олімпійському раунді талановита львів’янка послідовно перемогла Еліф Гюнер з Туреччини 6:0, свою співвітчизницю Олександру Кукурузяк 6:2, росіянку Марію Зотову 6:0, а у фіналі – Матільду Люїс з Франції 7:1.
      У командній першості збірна України, у складі якої виступили Жанна Наумова, львів’янка Олександра Кукурузяк та Єлизавета Сікало з Черкас – срібні призерки та віце-чемпіонки Європи. Перемогу здобула команда Російської Федерації. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука