48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірній


У м. Харкові 9-13 березня 2019 р. відбулися Всеукраїнські змагання сильніших зі стрільби з лука.
До стрільб були допущені 24 чоловіки та 21 жінка. По 8 найсильніших кадетів та кадеток (вік до 17 років) змагались окремо.
Особливістю цих перших стартів за програмою змагань просто неба була наявність двох турів, в кожному з яких стрілялась кваліфікація (2 х 70 м, в кадетів 2 х 60 м) і олімпійський раунд. Переможці змагань визначалися за найменшою сумою місць, здобутих у двох турах, причому кваліфікація і олімпійський раунд враховувались окремо.
У чоловіків найкраще виступив сумчанин Олексій Гунбін – його сума місць складала 5. ІІ місце посів ще один представник Сум Микита Шишкін (17), а вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012 р.) набрав третій умовний результат – 22 пункти.
Серед жінок переможницею турніру стала Анастасія Павлова з Нової Каховки (10 пунктів), сумчанка Євгенія Чибісова на ІІ місці (13), львів’янка Вероніка Марченко – третя (15).
Вихованки Львівського училища фізичної культури посіли такі рейтингові місця:
-     Соломія Гнип (вип. 2018 р.) – сьоме;
-      Катерина Соколенко (вип. 2006 р.) – восьме;
-      Єва Булах (10 кл.) – дев’яте;
-      Жанна Наумова (11 кл.) – одинадцяте;
-     Соломія Трапезнікова (вип. 2018 р.) – дванадцяте;
Варто додати, що Єва Булах і Жанна Наумова – за віком ще юніорки і серед спортсменок цієї вікової категорії (U-20) вони набрали другий і третій результати відповідно після Євгенії Чибісової. Цей статус дозволив і Єві, і Жанні увійти до складу юніорської збірної України для підготовки до перших міжнародних стартів, зокрема молодіжного Кубку Європи.
А Георгій Іваницький готуватиметься до Гран Прі Європи, який 9-13 квітня пройде у Бухаресті і на якому будуть розіграні путівки на ІІ Європейські ігри.
Серед кадетів срібним призером змагань став учень 10 класу училища Олександр Панциру (на фото), сума місць Олександра склала 12 і він 6 пунктами поступився чернівчанину Стефану Костику. Олександр також включений на підготовку до молодіжного Кубка Європи в категорії кадетів.
Одинадцятикласник Остап Сліпець на 5 місці. Софія Васильєва (10 кл.) конкуренцію сильніших дівчатам не склала і посіла 8 місце.
         Зіркова вихованка училища, заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999 р.) не мала собі рівних у стрільбі з блочного лука. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Панциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш»