Стрільба з лука : Лучники ЛУФК на «Золотій осені» серед фаворитів

З 5 до 10 вересня 2016р. у Львові на лукодромі «Динамо» відбулися традиційні відкриті всеукраїнські змагання «Золота осінь» зі стрільби з лука.
У категорії кадеток (спортсмени віком до 17 років) бронзовою призеркою турніру стала учениця 9 класу Львівського училищза фізичної культури Жанна Наумова (на фото). У півфіналі Жанна поступилася майбутній переможниці Валерії Бєні з Чернівців 2:6, а в поєдинку за ІІІ місце з таким же рахунком перемогла одинадцятикласницю училища Надію Сливинську.
У командній першості Жанна разом з Іриною Шмульською (10кл.) та Євою Булах (8кл.) посіла І місце. У фіналі дівчата, які представляли Збройні Сили України, з рахунком 6:2 перемогли команду СДЮШОР «Електрон-ІІ», у складі якої виступала десятикласниця училища Катрін Онишкевич.
Серед хлопців слід відзначити учня 9 класу Остапа Сліпця, який посів 6 місце. Остап тільки-но розпочав навчання в училищі. У 1/4 фіналу Остап поступився харків’янину Михайлу Бойку, який на три роки старший. Студент І курсу Антон Худа на 8 місці.
Антон зумів реабілітуватись у командному раунді, де у складі СДЮШОР «Електрон» став переможцем.
У міксті (змішані команди) І місце виборола львівська пара у складі Романа Шеремета та учениці 11 класу училища Олександри Комарової. Ірина Шмульська разом з Олександром Панциру – срібні лауреати.
Серед чоловіків перемогу здобув вихованець училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.). Маркіян Івашко (вип. 1996р.) на 5 місці. У команді Івашко другий.
Студентка ІІ курсу Соломія Трапезнікова показала 5 результат серед жінок в особистій першості, стала переможницею у командному турнірі та виборола бронзову медаль у міксті. Асистувала Соломії у командних жіночих змаганнях її однокурсниця Тамара Паламарчук.

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях