47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Городиський, Ільницький та Євдокимова у легкоатлетичній збірній


       Мінмолодьспорту України своїм наказом від 27 грудня 2013р. затвердило склад національної збірної команди України з легкої атлетики на 2014р.
У списку відразу 16 вихованців Львівського училища фізичної культури. Найтитулованіша серед них випускниця 2005 року Христина Стуй. Як відомо, Христина є бронзовою призеркою чемпіонату світу 2011р. та Ігор ХХХ олімпіади у Лондоні у естафеті 4х100м. Впродовж багатьох років посеред світової еліти перебуває стрибун у висоту Дмитро Дем’янюк (вип. 2000р.). Приємно, що у основному складі збірної молоді та талановиті Оксана Райта (вип. 2013р.), Богдан Городиський (ІІІк.), Тамара Євдокимова (ІІк.), Андрій Ільницький (Ік.).
Велика група атлетів отримала статус кандидатів до збірної. Це Юрій Шварик (ІІІк.), Богдан Мекелита, Дмитро Долинчук, Олександр Ховайло (ІІк.), Володимир Хоменко (11кл.) та Юлія Кухар (вип. 2012р.).
У резерві збірної перебувають Сніжана Долинчук, Ірина Племянник (11кл.), юна Ілона Заскалько (9кл.) та Надія Луцик (вип. 2013р.). Окрім того, Надія Луцик є кандидатом на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Райта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату України