47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Анастасія Матвійок – переможниця юніорського чемпіонату України зі стрибків у висоту


       У м.Луцьку 2-3 червня 2018р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів-спортсменів віком до 19 років.
У стрибках у висоту переможницею чемпіонату стала студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Анастасія Матвійок (на фото). Результат чемпіонки – 175см.
Учениця 9 класу Марія Алейнікова стрибнула на 170см, що дало їй 4 місце. П’ятий результат – 165см показала однокласниця Марії Єлизавета Лата.
Серед хлопців бронзову медаль з результатом 205см виборов студент І курсу Владислав Лавський. Назар Боруцький (10кл.) настрибав п’ятий результат – рівно 2м.
Срібною призеркою у бігу на 400м з бар’єрами стала одинадцятикласниця Мар’яна Шостак. У гладкому бігу на 400м у Мар’яни бронзова нагорода.
Також бронзовим призером у забігу на 5000м став минулорічний випускник училища Станіслав Козак.
Максим Андрухів (11кл.), ще юнак за віком, посів 4 місце у бігу на 110м з бар’єрами, а Анна Дорофеєва (вип. 2017р.) – п’яте на 100м з бар’єрами. Ще один юнак Юрій Васічкін (11кл.) показав сьомий час (50,50сек) у бігу на 400м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Станіслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики