49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Руслан Кошулинський – кандидат на пост Президента України


      Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на пост Президента України, вибори якого відбудуться 31 березня 2019р.
На загал, наступним Президентом держави бажають стати 44 особи. Серед них і випускник Львівського училища фізичної культури Руслан Кошулинський (на фото).
Руслан Кошулинський висунутий на пост Президента партією «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» і є єдиним погодженим кандидатом від п’яти національних сил: «Свободи», «Правого сектора», ОУН, КУН і організації С14.
Руслан Кошулинський є випускником 1986 року (тоді Львівська загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю), навчався на відділенні легкої атлетики.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу