Легка атлетика : На Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягнення

У м.Києві 16 лютого 2019р. відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні.
За відсутності перших номерів вітчизняної королеви спорту, які беруть участь у серії міжнародних змагань і готуються до зимового чемпіонату Європи, змагання стали переглядом найближчого резерву у цьому стратегічному олімпійському виді спорту.
У бігу на 800м переможницею національного Кубка стала вихованка Львівського училища фізичної культури Оксана Долинчук (дівоче прізвище Більчак, вип. 2015р.). Результат Оксани – 2.12,44хв.
На вдвічі довшій дистанції срібну медаль виборола колишня однокласниця Долинчук Іванна Остимчук. 1500м Іванна пробігла за 4.38,85хв.
Високим результатом порадував студент ІІ курсу, ще юніор Владислав Лавський (на фото). Владислав стрибнув на 215см, що є його найвищим досягненням в змаганнях у закритому приміщенні. Цей стрибок дав Владиславу ІІ місце. Перемогу з результатом 220см здобув досвідчений екс-чемпіон світу Юрій Кримаренко.
В змаганнях жінок Лавського підтримала третьокурсниця Анастасія Матвійок, Анастасія стрибнула на 175см і також стала срібною призеркою.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Легка атлетика

На чемпіонаті Європи Владислав Лавський показав не найкращий результатВасічкін, Шостак і Лавський увійшли до збірної на участь у юінорському чемпіонаті ЄвропиНа Всесвітній універсіаді Вадим Кравчук шостий у стрибках у висотуПеред Всесвітньою універсіадою Кравчук розім’явся у БердичевіХристина Стуй – переможниця ІІ Європейських ігор з легкої атлетикиВладислав Лавський – чемпіон України зі стрибків у висоту серед юніорівДві «бронзи» Руслана Регана на матчевій зустрічі чотирьох збірнихНа молодіжному чемпіонаті Мар’яна Шостак перемогла з результатом майстра спортуРуслан Реган – юнацький чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиІгор Музика – чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиМар’яна Шостак і Іванна Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМар’яна Шостак – переможниця матчевої зустрічі п’яти країн у РумуніїШостак і Андрухів візьмуть участь у міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетикиЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних легкоатлетівПодвійна перемога Максима Караїма і Павла Семенюка на легкоатлетичному чемпіонаті України