49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : На Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягнення


У м.Києві 16 лютого 2019р. відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні.
За відсутності перших номерів вітчизняної королеви спорту, які беруть участь у серії міжнародних змагань і готуються до зимового чемпіонату Європи, змагання стали переглядом найближчого резерву у цьому стратегічному олімпійському виді спорту.
У бігу на 800м переможницею національного Кубка стала вихованка Львівського училища фізичної культури Оксана Долинчук (дівоче прізвище Більчак, вип. 2015р.). Результат Оксани – 2.12,44хв.
На вдвічі довшій дистанції срібну медаль виборола колишня однокласниця Долинчук Іванна Остимчук. 1500м Іванна пробігла за 4.38,85хв.
Високим результатом порадував студент ІІ курсу, ще юніор Владислав Лавський (на фото). Владислав стрибнув на 215см, що є його найвищим досягненням в змаганнях у закритому приміщенні. Цей стрибок дав Владиславу ІІ місце. Перемогу з результатом 220см здобув досвідчений екс-чемпіон світу Юрій Кримаренко.
В змаганнях жінок Лавського підтримала третьокурсниця Анастасія Матвійок, Анастасія стрибнула на 175см і також стала срібною призеркою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу