Легка атлетика : Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборства

У м.Києві 29 лютого – 2 березня 2020р. відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних двоборств у приміщенні серед спортсменів віком до 15 років.
У комбінації 200+400м чемпіонкою України стала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Анна Хіміч (на фото). Анна була найкращою як в бігу на 200м (результат – 25,85сек), так і на 400м (58,72сек), за таблицею очків набрала 1561 пункт і на 125 очок випередила срібну призерку Крістіну Новарчук з Житомира.
Лише 2 очки забракло до перемоги однокласниці Хіміч Вікторії Ковальчук у двоборстві 60м з/б+60м. Вікторія з результатом 9,49сек. Перемогла у бігу на 60м з бар’єрами, а на гладкій дистанції показала четвертий результат – 8,26сек. У підсумку за сумою двох видів Вікторія набрала 1687 очків і стала бронзовою призеркою. У переможниці Юлії Зоріної з Одеси 1689 пунктів, срібної призерки Аліни Кишкіної з Дніпра – 1688.
      Каріна Оверко набрала дев’яту суму у комбінації 200+400м, а Олександр Звєрєв (обидвоє 9кл.) – одинадцяту у двоборстві 60+200м.

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики