Легка атлетика : Андрухів і Балацький – переможці юнацького чемпіонату України з легкоатлетичних двоборств

3-4 березня 2016р. у м.Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних двоборств серед спортсменів віком до 15 років.
У комбінації 60м з бар'єрами+400м переможцем чемпіонату став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Максим Андрухів (на фото). За сумою двоборства Максим набрав 1428 очків і на 73 пункти випередив дніпропетровця Ігора Урбанова. Причому Максим впевнено з результатом 8,72 сек. переміг у бар’єрному бізі, а Урбанов взяв реванш на 400м – 56,90 сек. У Андрухіва – 57,35.
У двоборстві бігунів на середні дистанції 800+1500м рівних не було ще одному дев'ятикланику Юрію Балацькому. Юрій переміг на 800м (результат – 2.08,13хв), показав другий час на 1500м – 4.26,91хв і за таблицею очків набрав 1211 пункти. 13 очків Юрію поступився калушанин Олександр Гонський.
Однокласник хлопців Юрій Васічкін набрав другу суму у комбінації 200+400м. Результати Юрія у окремих видах двоборства: 200м – 24,25сек., 400м – 53,44сек. Переміг у цьому виді змагань рівненчанин Ярослав Голуб.

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики