Легка атлетика : Остимчук і Рускан – чемпіонки України з естафетного бігу

Тамара Рускан
         У м.Кіровограді 25-26 червня 2015р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
У естафетному бізі 4х400м чемпіонками України серед дівчат стала збірна команда Львівщини, у складі якої виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Іванна Остимчук (вип.2015р.) та Тамара Рускан (11 клас, на фото). Львів’янки показали час 3.58,75 хв. і на 0,26 сек. випередили харківську команду.
Цьогорічні випускники училища Володимир Трофимук та Ярослав Козарь показали другий (57,00 сек) та четвертий (58,94 сек) час відповідно на 400м з бар’єрами. Тамара Рускан на цій дистанції в змаганнях дівчат фінішувала восьмою (1.07,75).
В гладкому бізі на 400м, Іванна Остимчук з результатом 57,44 сек посіла 4 місце, а її однокласниця Оксана Більчак – 5-е на вдвічі довшій дистанції. Також п’ятою прибігла на фініш дистанції 3000м ще одна цьогорічна випускниця Вікторія Соколічак. Результат Вікторії 10.46,80 хв.
Цікаво і рівно розгорталася боротьба у секторі для стрибків у висоту, де змагалися дівчата. Відразу шестеро спортсменок підкорили однакову висоту – 170 см. Переможницею за меншою кількістю спроб оголошена кіровоградка Юлія Петренко. Одинадцятикласниці училища Ілона Заскалько та Анастасія Матвійок на 4 і 6 місцях відповідно.

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики