Легка атлетика : Іванна Остимчук виходить у лідери юніорської легкої атлетики

У м.Кіровограді 1-3 липня 2016р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
У стрибках у висоту на другу і третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися студентка ІІ курсу Анна Пилявець та цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Ілона Заскалько. Обидві стрибнули на 175см, однак Анна використала для цього меншу кількість спроб. 6 місце у цьому виді змагань посіла ще одна цьогорічна випускниця училища Анастасія Матвійок. Результат Анастасії 170см. А перемогу здобула харків’янка Лілія Клінцова, якій підкорилися 180см.
Поступово виходить у лідери юніорської легкої атлетики України минулорічна випускниця училища Іванна Остимчук (на фото). Іванна з часом 2.10,49хв. фінішувала другою у фіналі бігу на 800м, поступившись переможниці Наталії Пироженко з Донецька лише 0,18сек. 4 місце тут посіла колишня однокласниця Іванни Оксана Більчак. Результат Оксани – 2.11,65хв. Обидві бігунки в училищі займалися в групі Заслуженого тренера України Михайла Сташківа.
У бізі на 400м Іванна Остимчук з результатом 56.98сек стала бронзовою призеркою.
Ще одна вихованка Михайла Сташківа, студентка ІІ курсу Ірина Племянник стала бронзовою медалісткою у бізі на 3000м з перешкодами. Час Ірини – 11.30,41хв. У гладкому бізі на 3000м Ірина показала четвертий результат – 11.11,74хв.

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики