49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Анастасія Матвійок – переможниця юніорського чемпіонату України зі стрибків у висоту


       У м.Луцьку 2-3 червня 2018р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів-спортсменів віком до 19 років.
У стрибках у висоту переможницею чемпіонату стала студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Анастасія Матвійок (на фото). Результат чемпіонки – 175см.
Учениця 9 класу Марія Алейнікова стрибнула на 170см, що дало їй 4 місце. П’ятий результат – 165см показала однокласниця Марії Єлизавета Лата.
Серед хлопців бронзову медаль з результатом 205см виборов студент І курсу Владислав Лавський. Назар Боруцький (10кл.) настрибав п’ятий результат – рівно 2м.
Срібною призеркою у бігу на 400м з бар’єрами стала одинадцятикласниця Мар’яна Шостак. У гладкому бігу на 400м у Мар’яни бронзова нагорода.
Також бронзовим призером у забігу на 5000м став минулорічний випускник училища Станіслав Козак.
Максим Андрухів (11кл.), ще юнак за віком, посів 4 місце у бігу на 110м з бар’єрами, а Анна Дорофеєва (вип. 2017р.) – п’яте на 100м з бар’єрами. Ще один юнак Юрій Васічкін (11кл.) показав сьомий час (50,50сек) у бігу на 400м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу