Бокс : Андрій Тишковець буде виборювати титул молодіжного чемпіона Європи

14 березня 2017р. у м. Браїла, що на сході Румунії, стартує чемпіонат Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років.
   У складі збірної України титул молодіжного чемпіона Європи буде виборювати студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Андрій Тишковець.
     Андрій (на фото) боксуватиме у ваговій категорії до 52кг.

Бокс

Бокс

Андрій Тишковець буде виборювати титул молодіжного чемпіона ЄвропиВладислав Сидоренко – переможець всеукраїнського турніру ім. Богдана Хмельницького з боксуОлександра Харитонюк – чемпіонка України серед молодих боксерокДмитро Куля і Олександр Кравець – бронзові призери чемпіонату України з боксу серед молодіОлександра Харитонюк – чемпіонка України з боксу серед дівчат віком до 17 роківЧемпіонські титули боксерської першості брати Микитюки поділили по-братськиНазар Куротчин – чемпіон України з боксуВозний і Микитюк Максим перемогли на турнірі, присвяченому Героям АТОВозний і Фішер - бронзові призери V спортивних ігор школярів України з боксуАндрій Тишковець – молодіжний чемпіон України з боксуОлександр Кравець – срібний призер міжнародного турніру на призи братів КличківАндрій Тишковець – переможець всеукраїнського турніру з боксу у м.ВарашіВладислав Сидоренко – переможець традиційного турніру пам’яті тренера КужельногоКуротчин і Довгун на олімпіаду у Бразилію не поїдутьДовгун і Куротчин відправились у Венесуелу за олімпійськими ліцензіями