Велоспорт : Галик, Холод і Кривич – лідери юнацького трекового велоспорту

У Львові у програмі дорослого чемпіонату України з велоперегонів на треку звання чемпіонів розіграли і спортсмени юнацької вікової категорії.
Справжніми лідерами вітчизняного юнацького трекового велоспорту за підсумками змагань стали учні Львівського училища фізичної культури Діана Галик, Софія Холод (на фото) та Олександр Кривич, на рахунку яких по 5 нагород різного гатунку.
В активі одинадцятикласниці Діани Галик 4 золотих і 1 срібна медалі. Діана перемогла у спринті, кейріні, командній гонці переслідування, командному спринті та посіла ІІ місце у гіті на 200м з ходу.
Учениця 10 класу Софія Холод виборола чемпіонські звання у гіті, командній гонці і командному спринті, стала срібною призеркою у спринті та кейріні.
Олександр Кривич (9кл.) став кращим у спринті, тричі приходив на фініш другим (у командній гонці, гіті та командному спринті), показав третій результат у кейріні.
Разом з Олександром другими на фініш у командній гонці переслідування на 3км заїхали одинадцятикласники Маркіян Параняк і Дмитро Кожушко та учень 9 класу Олег Канака. Слідом за ними у складі збірного екіпажу фінішували Микола Саламаха (10кл.) і Василь Шаловило (11кл.).
У командному спринті бронзові медалі дісталися збірній училища у складі Параняка, Кожушка, Шаловила і Канаки, а «срібло» - Миколі Саламасі, який змагався у складі збірної команди.
Учениця 11 класу Юлія Бірюкова стала чемпіонкою у командній гонці переслідування, срібною медалісткою у командному спринті та посіла 4 місце у кейріні.
           На загал, учні ЛУФК на чемпіонаті вибороли 26 призових місць.
Лепной декор из бельгии orac decor.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Велоспорт

Велоспорт

На велотрековому Євро найближче до подіуму був Микита ЯковлєвЮлія Бірюкова у топовій десятці ІІ Європейських ігор з велотрекових перегонівРоман Гладиш – бронзовий лауреат Гран Прі БрноКривич, Канака, Романенков і Лукачук домінували на молодіжному чемпіонаті УкраїниМикита Яковлєв – п’ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на трекуВихованці ЛУФК тестували «Мінськ-Арену»Лукачук, Кривич, Кондратенко і Ганзін – юніорські чемпіони України на відкритому треціНа весняному чемпіонаті України Ганзін, Яковлєв і Канака Мар’ян перемагали парамиЯковлєв, Ганзін і Лукачук серед лауреатів Гран Прі Чеської федерації велоспортуСофія Лукачук – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуВолодимир Кондратенко – триразовий переможець юнацького чемпіонату УкраїниДаниїл Яковлєв – мультимедаліст юнацького чемпіонату України з велотрекових перегонівУчні ЛУФК, учасники проекту «Час читати» долучились до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко» На велотрековому мундіалі Гладиш дванадцятий у скретчіЛукачук, Солтис і Канака Мар’ян – зимові чемпіони України з велотрекових перегонів