Велоспорт : Галик, Холод і Кривич – лідери юнацького трекового велоспорту

У Львові у програмі дорослого чемпіонату України з велоперегонів на треку звання чемпіонів розіграли і спортсмени юнацької вікової категорії.
Справжніми лідерами вітчизняного юнацького трекового велоспорту за підсумками змагань стали учні Львівського училища фізичної культури Діана Галик, Софія Холод (на фото) та Олександр Кривич, на рахунку яких по 5 нагород різного гатунку.
В активі одинадцятикласниці Діани Галик 4 золотих і 1 срібна медалі. Діана перемогла у спринті, кейріні, командній гонці переслідування, командному спринті та посіла ІІ місце у гіті на 200м з ходу.
Учениця 10 класу Софія Холод виборола чемпіонські звання у гіті, командній гонці і командному спринті, стала срібною призеркою у спринті та кейріні.
Олександр Кривич (9кл.) став кращим у спринті, тричі приходив на фініш другим (у командній гонці, гіті та командному спринті), показав третій результат у кейріні.
Разом з Олександром другими на фініш у командній гонці переслідування на 3км заїхали одинадцятикласники Маркіян Параняк і Дмитро Кожушко та учень 9 класу Олег Канака. Слідом за ними у складі збірного екіпажу фінішували Микола Саламаха (10кл.) і Василь Шаловило (11кл.).
У командному спринті бронзові медалі дісталися збірній училища у складі Параняка, Кожушка, Шаловила і Канаки, а «срібло» - Миколі Саламасі, який змагався у складі збірної команди.
Учениця 11 класу Юлія Бірюкова стала чемпіонкою у командній гонці переслідування, срібною медалісткою у командному спринті та посіла 4 місце у кейріні.
           На загал, учні ЛУФК на чемпіонаті вибороли 26 призових місць.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку