47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Юлія Бірюкова – переможниця Гран Прі Мінська


         У столиці Білорусі 18-20 травня 2016р. відбулися міжнародні змагання «Гран Прі Мінська» з велоперегонів на треку.
У груповій гонці скретч серед юніорок переможницею Гран Прі стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Юлія Бірюкова (на фото). Однокурсниця Бірюкової Діана Галик фінішувала восьмою, а десятикласниця Христина Бубняк – дев'ятою.
Бірюкова взяла участь і у змаганнях серед жіночої еліти, де посіла 13 місце у гонці за очками.
Серед юніорів учень 10 класу Олександр Кривич у скретчі показав дев'ятий результат, Микола Саламаха – десятий.
У командній гонці переслідування на 4 км збірна команда України, у складі якої виступали студенти училища Віталій Підківка та Дмитро Кожушко, посіла 4 місце серед чоловіків. У скретчі Підківка на 11 місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Кривич і Романенков – срібні лауреати Гран Прі ПольщіМикита Яковлєв –триразовий переможець юніорського чемпіонату УкраїниОлександр Кривич – мультимедаліст молодіжного чемпіонату УкраїниМар’ян Канака і Юлія Бірюкова відібрались на чемпіонат Європи з велоперегонів на шосеНа весняному чемпіонаті України Соломія Лукачук без медалі не залишиласьНа турне чотирьох велодромів Гладиш і брати Канаки серед призерівРоман Гладиш – переможець чеського Гран ПріМар’ян Канака і Андрій Ганзін – срібні лауреати Гран Прі Чеської федерації велоспортуСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуЛуцик і Кривич – мультимедалістки юнацької першості України з велотрекових перегонівВелотрековики ЛУФК серед шосейників задніх не паслиЮлія Бірюкова серед шосейниць четвертаАндрій Каргут – заслужений тренер УкраїниНа чемпіонаті світу Роман Гладиш четвертий у скретчіЮлія Бірюкова – мультимедалістка зимового чемпіонату України