Велоспорт : На Гран Прі Польщі Гладиш переміг у медісоні

У м. Прушкуві, що під Варшавою, 30 червня – 2 липня 2017р. відбулися міжнародні змагання «Гран Прі Польщі» з велоперегонів на треку, участь у яких у складі збірної команди України взяли ряд вихованців Львівського училища фізичної культури.
У гонці медісон (парна гонка 25км), яка, до речі, стала олімпійським видом, I місце серед молоді віком до 23 років посів український дует у складі вихованця Львівського училища фізичноїкультури Романа Гладиша (вип.2015р.) та вінничанина Владислава Кремінського. На фініші українці обійшли сильну британську пару Марк Стюварт/Енгус Клакстон та господарів Шимона Кравчика  і  Даніеля  Станішевького.
Свою другу нагороду Великого Призу Польщі, на цей раз срібну, Гладиш (на фото) здобув у скретчі (індивідуальна гонка на 15км). У командній гонці переслідування на 4км збірна команда України, у складі якої  їхав Гладиш, посіла 5 місце.
Студентки  II курсу училища Юлія Бірюкова і Діана Галик показали четвертий результат у командному спринті.
У категорії  жінок-еліта вихованки училища Анна Нагірна (вип.2005р.), Тетяна Клімченко (вип.2011р.), ті ж Бірюкова і Галик посіли 5 місце у командній гонці переслідування на 4км.
Також  п’ятими  на фініші у жіночому медісоні були Нагірна і Клімченко. У гонці за очками Нагірна сьома, а в індивідуальній гонці переслідування - одинадцята.
Серед юніорів бронзовим призером у гонці за очками склав одинадцятикласник-випускник Олександр Кривич. У командному спринті бронзова медаль в активі колишнього однокласника Кривича Сергія Білого.
Ще один цьогорічний випускник Олег Канака набрав четверту суму у омніумі та показав п’ятий результат у гонці за очками.
У командній  гонці переслідування  Кривич, Канака  і  Валерій Романенков  на III місці.

Велоспорт

Велоспорт

Анна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату УкраїниНа «Відкритому кубку Львова» Олександр Кривич виборов три срібні медаліОлег Канака у Швейцарії захищатиме титул юніорського чемпіона світуРоман Гладиш – чемпіон Європи з велоперегонів на трекуГладиш, Клімченко і Нагірна візьмуть участь у чемпіонаті Європи