Велоспорт : На рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату України

У м.Львові на велодромі СКА паралельно з Кубком України з велоперегонів на треку 10-14 серпня 2018р. відбувся юнацький чемпіонат України у неолімпійських видах змагань. Змагалися спортсмени віком до 16-и і 14 років.
Серед старших дівчат бронзовою призеркою у гіті на 500м з місця стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Кривич. Окрім того, Настя посіла 4 місце у гонці з вибуванням та груповій гонці на 40 кіл, показала п’ятий результат у гонці «темпо» та фінішувала шостою у скретчі.
Дев’ятикласник Володимир Кондратенко посів 4 місце у скретчі та п’яте – у гонці з вибуванням.
Серед молодших дівчат три нагороди на рахунку учениці 8 класу Божени Шматолохи (на фото). Божена стала срібною призеркою у груповій гонці на 20 кіл, виборола бронзові медалі у скретчі та гонці з вибуванням, двічі посіла 4 місце у гіті на 500м з місця і гонці «темпо».
В активі однокласника Шматолохи Данила Яковлєва п’яте місце у гонці «темпо».

Велоспорт

Велоспорт

Володимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату України