Велоспорт : Медальний успіх велосипедистів ЛУФК на юнацькому чемпіонаті України

Юлія Бірюкова18 медалей, в тому числі 4 золотих, 8 срібних та 6 бронзових, завоювали велосипедисти Львівського училища фізичної культури у змаганнях юнаків і дівчат на зимовому чемпіонаті України (м.Львів, 13-17 лютого 2014р.).
9 нагород в активі десятикласниць Львівського училища фізичної культури Діани Галик та Юлії Бірюкової (на фото). Дівчата перемогли у командній гонці переслідування на 2 км. Окрім «золота», Діана Галик здобула три срібних нагороди у кейріні, скретчі та груповій гонці. А Юлія Бірюкова до медальної скарбнички ЛУФК додала «срібло» у командному спринті та три «бронзи» -у кейріні, скретчі та індивідуальній гонці переслідування на 2 км. Зовсім трішки забракло до «бронзи» Діані Галик у гіті на 500 м з ходу, де вона фінішувала четвертою.
Учні 10 класу Маркіян Параняк та Василь Шаловило перемогли у командному спринті. Олександр Кривич (8 кл.) та Дмитро Кожушко (10 кл.) тут четверті, Олег Канака (8кл.) – шостий.
Об’єднавшись у команду Маркіян Параняк, Василь Шаловило, Олександр Кривич та Дмитро Кожушко вибороли «срібло» у гонці переслідуванні на 2 км.
У здобутку юнаків ще три бронзові нагороди, які Василь Шаловило здобув у спринті та гіті 500 м з ходу, а Олександр Кривич у кейріні.
Близькими до п’єдесталу були Дмитро Кожушко (кейрін та групова гонка) і Олександр Кривич (спринт), які фінішували четвертими.
Підготувала Наталія Васьо

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку