Велоспорт : Роман Гладиш – переможець Гран Прі Мінська

У білоруській столиці 1-2 вересня 2014р. відбулися міжнародні змагання «Гран Прі Мінська» з велоперегонів на треку. Ці старти проходять під егідою Міжнародної спілки велосипедистів (UCI) і носять рейтинговий характер – за їх результатами нараховуються очки, які є важливими для допуску до елітних змагань - етапів Кубка світу та чемпіонатів світу.
У медісоні – парній гонці за очками переможцями Гран Прі став український дует у складі тернополянина Владислава Кремінського та студента ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Романа Гладиша (на фото). У перегонах на 160 кіл українці набрали 31 очко і на 3 пункти випередили швейцарську пару Олівер Бір-Трістан Марге. У омніумі (велосипедне багатоборство) Роман посів 6 місце, а у скретчі (групова гонка) – восьме.
В змаганнях жінок одинадцятикласниця Діана Галик, ще юніорка, у скретчі фінішувала восьмою, а у груповій гонці за очками на 100 кіл – сьомою.
Студент І курсу училища Віталій Підківка став бронзовим призером у скретчі серед юніорів.

Велоспорт

Велоспорт

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку