Велоспорт : Повна перевага велосипедистів ЛУФК на юніорському чемпіонаті

У м.Львові 29 червня-3 липня 2016р. у програмі молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на треку свою першість розіграли і юніори.
Юніорські старти на велодромі СКА пройшли за повної переваги вихованців Львівського училища фізичної культури. На їхньому рахунку 12 золотих, 6 срібних, 7 бронзових медалей.
Серед хлопців триразовим чемпіоном України став учень 11 класу училища Олександр Кривич. Олександр переміг у командній гонці, олімпійському спринті та омніумі. Разом з Кривичем перемогу у командній гонці переслідування здобув його однокласник Валерій Романенков, а у олімпійському спринті – ще один одинадцятикласник Сергій Білий.
В активі Сергія Білого також дві срібні нагороди у командній гонці та гіті на 200м з ходу і «бронза» у гіті на 1000м з місця.
Срібним призером у командній гонці переслідування став і Олег Канака (11 кл). До слова, у індивідуальній гонці переслідування на 3км Олег виконав норматив майстра спорту України – 3.33,058хв.
Серед дівчат мультимедалісткою першості стала одинадцятикласниця Богдана Солтис (на фото). Богдана перемогла у командній гонці, олімпійському спринті та кейріні, посіла ІІ місце у спринті, гіті на 200м та виборола «бронзу» у гіті на 500м з місця. Разом з Солтис чемпіонками України у командній гонці переслідування на 3км стали Діана Галик, Юлія Бірюкова та Христина Бубняк, а у олімпійському спринті – ще раз Діана Галик. Ще одну медаль, на цей раз срібну, Галик здобула у омніумі. Разом з Діаною на третю сходинку пошани у омніумі піднялася її однокурсниця Юлія Бірюкова. Свою другу «бронзу» Юлія здобула у олімпійському спринті.
В активі Христини Бубняк окрім перемоги у командній гонці три бронзові нагороди у спринті, кейріні та олімпійському спринті. Окрім того, Христина посіла 4 місце у гіті на 200м з ходу та 5е – у гіті на 500м з місця.
За результатами змагань до юніорської збірної команди України на участь у чемпіонаті Європи (м.Монтік’ярі, Італія, 12-17 липня) увійшли Олександр Кривич, Валерій Романенков, Діана Галик та Юлія Бірюкова.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку