Велоспорт : Олександр Кривич – переможець юніорського Гран Прі Мінська

У м. Мінську (Білорусь) 18-20 травня 2017р. у програмі елітних міжнародних змагань «Гран Прі Мінська» з велотрекового спорту свої призи розіграли і юніори.
У гонці з вибуванням переможцем юніорського Гран Прі став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич (на фото). Однокласники Олександра Назар Гудзь та Валерій Романенков фінішували відповідно четвертим та шостим.
Свою другу нагороду, на цей раз срібну, Олександр Кривич виборов у гонці за очками. Олег Канака (11 кл.) показав тут дев’ятий результат.
У командному спринті Олександр Кривич і ще один одинадцятикласник училища Сергій Білий посіли ІІІ місце, а Валерій Романенков і Назар Гудзь – шосте.
У скретчі у Кривича 5 місце, Олег Канака фінішував десятим, Марян Канака – одинадцятим, Валерій Романенков – дванадцятим.
6 місце у кейріні (гонка за мотоциклом) посів Назар Гудзь, Сергій Білий тут дев’ятий.
Серед дівчат бронзовою медалісткою у гонці з вибуванням стала учениця 11 класу Христина Бубняк. Однокласниця Христини Богдана Солтис на восьмому місці. Ще одне восьме місце Богдана посіла у гонці за очками.
У скретчі Христина Бубняк на 7 місці Богдана Солтис – десята.
А у командному спринті головний приз дівчата розіграли між собою. Перемогла разом з волинянкою Дариною Мартинюк Богдана, Христина у парі з Ангеліною Лукашовою з Харкова на ІІ місці.
На завершення слід додати, що велосипедисти училища у Мінську виступали окремою командою «УФК» Львів.

Велоспорт

Велоспорт

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку