Велоспорт : Вихованки ЛУФК Клімченко і Нагірна розіграли національну першість у омніумі

25-28 серпня 2016р. на Львівському велодромі СКА відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку в олімпійських видах змагань та гіті.
У найпрестижнішому виді велотрекової програми омніумі (велосипедне багатоборство) першість розіграли вихованки Львівського училища фізичної культури Тетяна Клімченко (вип. 2011р.) та Анна Нагірна (вип. 2005р.). Чемпіонкою України стала Клімченко (на фото), яка за сумою 6 видів набрала 242 очки. У Нагірної 228 пунктів. Студентка ІІ курсу Юлія Бірюкова набрала сьому суму.
Об'єднавшись у збірну команду, Клімченко і Нагірна перемогли у командній гонці переслідування на 4км. Другий результат у цьому виді змагань показали Бірюкова та її однокурсниця Діана Галик, також у складі збірного колективу.
Окрім того, Тетяна Клімченко виборола срібні медалі у гіті на 500м з місця та командному спринті. ІІІ місце у командному спринті посіла Нагірна.
Учениця 11 класу училища Христина Бубняк виборола 4 місце у командній гонці, п’яте – у кейріні та шосте – у командному спринті.
У чоловічій частині змагань слід відзначити третє місце одинадцятикласника училища, ще юніора Олександра Кривича у гіті на 1000м з місця. Переможцю Андрію Куценку зі Львова Олександр поступився лише 0,9сек.
У командній гонці переслідування на 4км цьогорічний випускник ЛУФК Роман Селіверстов та студент ІІІ курсу Віталій Підківка у складі збірної команди посіли ІІ місце. Четвертими тут фінішували Олександр Кривич та його однокласник Валерій Романенков. Також 4 місце у чоловічому омніумі посів Підківка.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку