Велоспорт : На рахунку Солтис, Кривича і Канаки по три золоті медалі юніорського чемпіонату

У м. Львові у програмі молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на треку, який тривав з 6 до 11 червня 2017р., чемпіонські звання розіграли і юніори віком до 18 років.
У змаганнях дівчат триразовою чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Богдана Солтис (на фото). Богдана перемогла у кейріні, командному спринті та гіті на 200м з ходу. В активі Богдани і два «срібла» в індивідуальній та командній гонках переслідування.
У командному спринті та командній гонці Богдані асистувала її однокласниця Христина Бубняк.
Також по три золоті медалі на рахунку одинадцятикласників Олександра Кривича та Олега Канаки. Олександр та Олег разом з Валерієм Романенковим (також 11 кл.) перемогли у командній гонці переслідування на 4км. Окрім того, Олександр був найкращим в індивідуальній гонці переслідування та гіті на 1000м з місця, а Олег – в омніумі та парній гонці.
Чотириразовим медалістом юніорської першості став Сергій Білий (11 кл.). Сергій виборов срібну медаль у командному спринті та бронзові – у гіті на 1000м з місця, гіті на 200м з ходу, командній гонці переслідування. У командній гонці разом з Білим змагались також Мар’ян Канака та Микита Яовлєв.
Мар’ян Канака разом з Назаром Гудзем (обидва 11 кл.) посів також ІІІ місце у парній гонці.
На загал, у велотрековиків ЛУФК 11 золотих, 7 срібних і 7 бронзових нагород.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку