Велоспорт : Блискучий виступ велосипедистів ЛУФК на зимовому чемпіонаті України

Блискуче виступили велосипедисти Львівського училища фізичної культури на зимовому чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 17-21 лютого 2015р. відбувся у Львові на велодромі СКА. В їхньому доробку 46 медалей, в тому числі 23 золоті.
У юнацькій віковій категорії мультичемпіоном України став учень 9 класу Олександр Кривич (на фото). В активі Олександра відразу 7 золотих медалей. Кривич переміг у гіті на 500м з місця і на 200м з ходу, скретчі, кейріні, гонці з вибуванням, командній гонці переслідування та командному спринті. Разом з Олександром дворазовим чемпіоном України у командних видах став його однокласник Олег Канака. Окрім того, Олег виборов два «срібла» у скретчі та груповій гонці.
В змаганнях дівчат рівних не було десятикласниці Софії Холод. Софія п’ять разів піднімалася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани за перемоги у гітових видах програми, спринті, кейріні та командному спринті. У командній гонці переслідування у неї срібна нагорода.
І в категорії юніорів тон задавали вихованці ЛУФК. Віталій Підківка (І курс) переміг у командному спринті та кейріні, виборов срібні медалі у гіті на 1000м і скретчі, посів ІІІ місце у груповій гонці. Разом з Підківкою чемпіоном України у командному спринті став його однокурсник Віктор Біляк. У Віктора також дві «бронзи» у командній гонці переслідування та кейріні.
По дві бронзові нагороди у командній гонці переслідування та командному спринті здобули учні 11 класу Микола Саламаха, Василь Шаловило, Маркіян Параняк і Дмитро Кожушко.
Серед дівчат-юніорок цілу копу медалей назбирала одинадцятикласниця Діана Галик. Разом зі своїми подругами Юлією Бірюковою та Софією Кузнецовою Діана перемогла у командній гонці переслідування. У скретчі, кейріні, груповій гонці та гонці з вибуванням Галик – срібна призерка. Ще одне «срібло» Діана здобула вже на дорослому чемпіонаті, де посіла ІІ місце у командному спринті.
Чемпіоном України серед дорослих спортсменів у командній гонці переслідування став і Віталій Підківка.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку