Велоспорт : Кривич утверджується серед юніорів

У Львові у програмі зимового чемпіонату України з велоспорту на треку 19-23 лютого 2016р. звання національних чемпіонів розіграли і юніори – спортсмени віком до 18 років.
Серед хлопців дворазовим переможцем юніорського чемпіонату став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич (на фото). Олександр переміг у командній гонці переслідування та командному спринті, двічі посів треті місця у кейріні та гіті на 1000м з місця. Окрім традиційних нагород Олександр на своїх перших змаганнях у цій віковій категорії здобув і звання майстра спорту України.
Разом з Кривичем чемпіоном України у командній гонці переслідування став його однокласник Олег Канака.
Дмитро Кожушко (І курс), Микола Саламаха (11кл.) та Валерій Романенков (10кл.) посіли ІІІ місце у командному спринті.
Серед дівчат п’ятиразовою лауреаткою змагань стала студентка І курсу Діана Галик. Діана перемогла у командній гонці переслідування та скретчі, посіла ІІ місця у груповій гонці та гонці з вибуванням, фінішувала третьою у командному спринті.
Учениця 10 класу Христина Бубняк виборола срібні медалі у командній гонці переслідування, командному спринті, гіті на 500м з місця та стала бронзовою призеркою у кейріні. Однокласниця Христини Богдана Солтис перемогла у командній гонці та стала другою у командному спринті.
Юля Бірюкова (І курс) разом з Галик і Солтис стала чемпіонкою у командній гонці та посіла ІІІ місця у командному спринті, гонці з вибуванням та гіті на 500м.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку