Велоспорт : На чемпіонаті з велоспорту на рахунку вихованців ЛУФК 83 медалі

На змаганнях по збиранню нагород перетворився командний чемпіонат України з велоперегонів на треку серед закладів фізичної культури (м.Львів, 15-18 жовтня 2015р.) для вихованців Львівського училища фізичної культури. На загал, вони вибороли 83 (!) медалі, в тому числі 41 золоту.
Перегони на велодромі СКА проходили у чотирьох вікових категоріях: молодші юнаки, юначки, юніори та молодь (U-23).
Серед спортсменів юнацької вікової категорії відзначилась учениця 10 класу училища Христина Бубняк. В активі Христини 9 медалей, в їх числі 5 – найвищої проби. Христина перемогла у гіті на 500 і 200м, індивідуальній гонці переслідування, гонці з вибуванням та командному спринті. Серйозну конкуренцію Бубняк у окремих видах змагань склала одинадцятикласниця Софія Холод. Софія посіла перші місця у спринті, скретчі, кейріні та груповій гонці, а у гіті на 200м з ходу та гонці з вибуванням фінішувала відразу за Христиною.
Серед хлопців 8 призових місць на рахунку учня 10 класу Олександра Кривича. Олександр показав найкращий результат у командному спринті, гіті на 200м, спринті, індивідуальній та командній гонках переслідування, груповій гонці та кейріні. Отож, Олександр - семиразовий чемпіон України!
Чотири рази на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімався однокласник Кривича Сергій Білий. Разом з Олександром Білий переміг у командному спринті та командній гонці переслідування, став чемпіоном України у гіті на 500м та скретчі. Два «золота» і одне «срібло» на рахунку Валерія Романенкова (10кл.). Не залишились без нагород і десятикласники Олег і Мар’ян Канаки та Назар Гудзь.
В категорії юніорок за кількість медалей змагались учениця 10 класу Богдана Солтис (на фото) та першокурсниця Діана Галик. У підсумку у Солтис 9 нагород, в тому числі 8 золотих, у Галик – 7 (1 золота). Богдана не мала собі рівних у гіті на 500 і 200м, командному спринті (разом з Галик), спринті, скретчі, кейріні, індивідуальній гонці переслідування та гонці з вибуванням. І за кількістю, і за якістю Богдана Солтис серед юніорок найкраща! 4 медалі на рахунку Юлії Бірюкової (І курс).
Серед юніорів кращим був другокурсник Віктор Біляк. Віктор переміг у командній гонці переслідування та командному спринті, фінішував другим у кейріні та показав третій результат у гіті на 200м. Чемпіоном України у командному спринті став студент І курсу Дмитро Кожушко.
Дев’ятиразовим лауреатом чемпіонату серед молоді віком до 23 років закінчив змагання студент ІІІ курсу училища Роман Селіверстов. Роман переміг у індивідуальній та командній гонці переслідування, командному спринті, посів ІІ місце у спринті, гіті на 1000 і 200м, показав третій результат у кейріні та груповій гонці. Разом з Романом на п’єдестал пошани піднімались також Віталій Підківка (5 разів), Юрій Поляков (тричі), Микола Саламаха та Василь Шаловило (по 2 рази).
Як підсумок, і у загальнокомандній першості команда ЛУФК не мала собі рівних. В активі наших велотрековиків 1106 залікових очків. На другому місці СДЮШОР «Промінь» з м.Білої Церкви – 898, треті - КДЮСШ ім.Кутенка (м.Львів) – 732 очки.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку