47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : У рейтингу зі шпажного фехтування попереду Шемякіна і Почкалова


              Федерація фехтування України опублікувала поточні рейтинги кращих спортсменів з виду спорту на кінець 2014р.
Серед жінок-шпажисток з великим відривом лідирує вихованка Львівського училища фізичної культури, олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (вип. 2005р., на фото). Друге місце у рейтингу посідає заслужений майстер спорту Анфіса Почкалова (вип. ЛУФК 2009р.), четверте – майстер спорту міжнародного класу Анастасія Івченко (вип. 2012р.), шосте – майстер спорту міжнародного класу Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.). Поміж львів’янок зуміли вклинитись киянки Фейбі Бежура (3 місце) та Олена Кривицька (5 місце).
Серед рапіристів на другому місці вихованець училища Клод Юнес (вип. 2009р.), а серед рапіристок – Олександра Сенюта (вип. 2011р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Ксенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтуванняДаниїл Гойда - абсолютний юніорський чемпіон України з фехтування на рапірах.Яна Шемякіна знову на фехтувальній доріжціУ командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильнішихПочкалова і Сенюта у двадцятці найсильніших фехтувальниць світуЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з фехтуванняПантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалейЧетверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка УкраїниНа Кубку світу у Дубаї Пантєлєєва і Почкалова вибороли 9 місцеНа етапі Кубка світу у Таубербішофсгаймі Сенюта десята у команді