48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : У десятці найсильніших рапіристів України п’ятеро вихованців ЛУФК


11-12 травня 2019р. у м.Києві відбулися Всеукраїнські змагання найсильніших фехтувальників-рапіристів – етап Кубка України. Змагання проходили у два етапи. Першого дня вітчизняна рапірна еліта змагалась за принципом групового туру, другого – за звичною системою: спочатку бої у групах, а далі – тур прямого вибування. Переможець визначався за найменшою сумою місць, здобутих впродовж обидвох днів.
На першому етапі перемогу здобув киянин Андрій Погребняк. Друге місце посів ще один столичний спортсмен Дмитро Чучукало. Львів’янин Ростислав Герцик – третій. Вихованці Львівського училища фізичної культури вибороли такі місця: Клод Юнес (вип. 2009р.) – 4-е, Максим Гаравський (вип. 2018р.) – 6-е, Ігор Юрін (ІІ курс) – 7-е, Юрій Джус (вип. 2018р.) – 8-е, Даниїл Гойда – 13-е.
Першість другого дня між собою розіграли Клод Юнес і Максим Гаравський – з рахунком 15:7 – переміг досвідченішій Юнес. Погребняк – третій, Герцик – четвертий, Джус – п’ятий, Гойда – дев’ятий, учень 11 класу Михайло Боднар – дванадцятий.
За результатами обидвох етапів найменшу суму місць набрав Погребняк, на другому місці Клод Юнес (на фото), Ростислав Герцик на третій позиції, Гаравський четвертий, Джус – сьомий, Юрін – восьмий, Гойда – дев’ятий.
Отож, у десятку найсильніших рапіристів України увійшло відразу п’ятеро вихованців ЛУФК.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірахНа етапі Кубка Європи у Гданську Данило Гойда замкнув першу п’ятнадцяткуЧетверо вихованок ЛУФК стартували у олімпійському відборі з фехтування на шпагахАнфіса Почкалова – переможниця міжнародного турніру в ОслоКлод Юнес – абсолютний переможець Кубка України з фехтування на рапірахКубок України з фехтування на шпагах розіграли Шемякіна та СвистільАнастасія Гентош і Софія Твердохліб – бронзові призерки юніорської першості України з фехтуванняГойда, Юрін і Боднар – призери юніорського чемпіонату України з фехтуванняОлександра Сенюта – переможниця Кубка Європи серед клубних командАнфіса Почкалова – бронзова призерка Меморіалу Фердінанда де МартіненгоПантелєєва і Шемякіна на чемпіонаті світу четвертіНа літній Універсіаді Гаравський і Джус поступилися австралійцямЮлія Свистіль на Всесвітніх студентських іграх у п’ятірці кращихДо європейських нагород Яні Шемякіній забракло одного уколаЧетверо вихованців ЛУФК беруть участь у чемпіонаті Європи з фехтування