Фехтування : На етапі Кубка світу у Ризі Свистіль поступився французу

У столиці Латвії м.Ризі 15 жовтня 2017р. завершився етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед юніорів.
Студент І курсу Львівського училища фізичної культури Віталій Свистіль (на фото) на початках переміг німця Андре Хоха 15:10, далі справився з шостим номером посіву поляком Войцехом Лубенецкі 15:12, однак у 1/32 фіналу поступився французу Артуру Філіппу 12:15. У підсумку Віталій на турнірі посів 58 місце.
Кращим серед українців у Ризі був Максим Карюченко з Харкова, у якого 46 підсумкова позиція. Переміг угорець Тібор Андрашоі.
На аналогічних змаганнях серед юніорок, які проходили у німецькому м.Лаупхаймі, студентка ІІІ курсу Катерина Мазепа посіла 123 місце.

Фехтування

Фехтування

Четверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтуванняКлод Юнес – найсильніший рапірист УкраїниКсенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка УкраїниНа Кубку світу у Дубаї Пантєлєєва і Почкалова вибороли 9 місцеНа етапі Кубка світу у Таубербішофсгаймі Сенюта десята у командіУ двадцятці кращих рапіристів України семеро вихованців ЛУФКНа молодіжному чемпіонаті Європи найкраще виступила Юлія СвистільГаравський і Гойда взяли участь у чемпіонаті світуМаксим Гаравський – бронзовий призер молодіжного Європейського циклуНа юніорському чемпіонаті Європи Гаравський у топ-19На юніорському чемпіонаті з фехтування Гойда виборов дві нагородиНа Кубку світу у Барселоні Пантєлєєва і Почкалова поступилися у 1/16 фіналуФехтувальники ЛУФК змагались на етапах юніорського Кубка світуНа шпажному чемпіонаті львів’яни конкуренцію харків’янам не склалиНа етапі Кубка світу у Гавані Почкалова у топ – 15