Фехтування : Почкалова і Пантєлєєва – бронзові призерки Кубка світу з фехтування на шпагах

Збірна команда України посіла ІІІ місце на стартовому етапі Кубка світу сезону – 2016/2017 з фехтування на шпагах серед жінок, який 21-23 жовтня відбувся у м. Таллінні (Естонія).
Свій шлях до подіуму українки розпочали з 1/8 фіналу, де впевнено перемогли збірну Японії 45:37. Поєдинок 1/4  фіналу із збірною Німеччини закінчився унічию 31:31, але в додатковий час дівчата реалізували свій пріоритет і вийшли у півфінал, де на них чекали господарки змагань. Естонки в цей день були нестримними і перемогли спочатку збірну України 45:23, а у фіналі – збірну Франції 24:21. У поєдинку за «бронзу» наша команда була сильнішою за китаянок 45:34.
У складі команди виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Анфіса Почкалова (вип.2009.р.) та Ксенія Пантєлєєва (вип.2013.р). Їм асистували киянки Олена Кривицька та Фейбі Бежура.
В особистому турнірі Анфіса Почкалова (на фото) посіла 41 місце, Ксенія Пантєлєєва – 74-е, Юлія Свистіль (вип.2014.р) – 115-е.

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування