Футбол : Фінальний акорд футболістів ЛУФК

У суботу 11 червня 2011р. відбувся останній 18 тур групового турніру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів у вищій лізі. Команди ЛУФК зустрічалися з ужгородською СДЮШОР і у всіх чотирьох матчах здобули перемоги.
Вдома грали одинадцятикласники (U-17) і дев’ятикласники (U-15). І хоч для обидвох команд ігри жодного турнірного значення не мали, і старші, і молодші перемогли 1:0 і 2:0 відповідно. У старшокласників відзначився В.Страшкевич, у дев’ятикласників забивали В.Гладкий, М.Грисьо.
Команди 10 і 8 класів грали на виїзді. Тут рахунки також 1:0 і 2:0 відповідно. У десятикласників гол на рахунку М.Толстяка.
Особливо слід відзначити наймолодших. Гра для них мала принципове значення, адже тільки перемога відкривала їм дорогу у фінал. Хлопці розпочали надзвичайно зібрано, заволоділи ігровою ініціативою і методично нарощували тиск на ворота суперника. Перший гол у середині другого тайму забив Ю.Кутний, а через декілька хвилин відзначився В.Левчик, заставивши помилитися воротаря.
Таким чином, усі чотири команди училища здобули право змагатися у фінальній частині змагань.
Підсумкові турнірні таблиці у 4 групі:
U-14: 1. «Карпати» Львів – 49оч., 2. УФК Львів – 39оч., 3. «BRW-BIK» Володимир-Волинський – 35оч.
U-15: 1. УФК Львів – 36оч., 2. ФК «Львів» м.Львів – 33оч., 3. СДЮШОР Тернопіль – 29оч.
U-16: 1. «Карпати» Львів – 42оч., 2. УФК Львів – 41оч, 3. «BRW-BIK» Володимир-Волинський – 29оч.
U-17: 1. УФК Львів – 46оч., 2. «BRW-BIK» Володимир-Волинський – 42оч., 3. «Карпати» Львів – 35оч.
Примітка: перші дві команди з кожної вікової категорії виходять у фінал.

Футбол

Футбол

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ