48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Колонка директора


19 травня – День масового футболу УЄФА
Виконком УЄФА, який відбувся нещодавно у Бухаресті, проголосив 19 травня 2010р. Днем масового футболу УЄФА. Дата повинна не тільки підкреслювати відношення Європейського футбольного союзу до масового футболу, без якого не може бути футболу елітного. День масового футболу повинен утвердити думку, що футбол як гра доступний і відкритий всім.
На конгресі УЄФА у м.Копенгагені у березні президент організації Мішель Платіні виділив 11 ключових цінностей, необхідних для подальшого розвитку футболу. Масовий футбол – одна з них. «Фундаментом футболу є масовий спорт, яким повсюдно займаються чоловіки і жінки, хлопці та дівчата, - сказав Платіні, - вищий професіональний рівень – це лише верхівка айсбергу. УЄФА буде притримуватись принципів солідарності і навіть підсилювати їх, щоб захистити майбутнє футболу і з його допомогою принести користь суспільству».
В проведенні Дня масового футболу візьмуть участь всі 53 асоціації Європейського футбольного Союзу. Заходи пройдуть по всій Європі, в тому числі і в Україні. Тим більше, що цей день майже співпав з Днем українського футболу, який традиційно відзначається наприкінці травня. А апогеєм свята повинен стати фінал Ліги чемпіонів, який цього року відбудеться у суботу 22 травня.
 
                  Степан Родак, заслужений працівник
                             
фізичної культури та спорту України.
 
За матеріалами сайту UEFA.com.
Вакансия рабочий на склад металлопроката.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Максим Фещук – гравець білоруського «Вітебська»Задерейко і Слива потрапили у поле зору Фабрі ГонсалесаОснову юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФКФутболісти ЛУФК успішно стартували на «Зимовому кубку ДЮФЛУ-2019»Голодюк приєднався до Габовди в угорському «Халадаші»Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»