Футбол : Футбольні команди ЛУФК вийшли у наступний етап юнацьких чемпіонатів України

16, 18 і 25 травня 2019р. відбулися завершальні 17 і 18 тури групового етапу чемпіонатів України серед дитячо-юнацьких команд вищої ліги, участь у яких бере чотири команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати».
У зв’язку з виїздом на міжнародний турнір у Чехію команди 8 класу першими 17 тур відкрили восьмикласники і дев’ятикласники, які у Дублянах на футбольному полі аграрного університету приймали івано-франківське «Прикарпаття». Восьмикласники впродовж усього матчу тотально переважали свого суперника і впевнено перемогли 6:0. Забитими м’ячами у команді відзначилися Віктор Ніколаєв – двічі, Василь Дебич, Дмитро Коваленко, Дмитро Рожко і Володимир Сморжанюк.
Дев’ятикласники рахунок відкрили вже на 3-ій хвилині – відзначився Дмитро Гриньків. Франківці ще до перерви зуміли відігратися. У другому таймі «Прикарпаття» стало у глухий захист і таким чином зуміло відібрати 2 очки у господарів.
Команди 10 і 11 класів грали на виїзді у Івано-Франківську. Для десятикласників перша половина зустрічі видалася важкою – вони програвали 0:1. Однак, після перерви гра пішла і у ворота суперника влучили 4 точних удари Нікіти Петрука, Іллі Квасниці, Руслана Непейпієва та Максима Максимця. 4:1 – перемога «УФК-Карпати».
У грі одинадцятикласників перевага була на боці львів’ян, але м’ячі влітали у їхні ворота, і то не один-два, а відразу чотири. Отож, неочікувана поразка 1:4. Слід зазначити, що друге коло команда провела нерівно і занадто академічно.
У останньому турі команди ЛУФК зустрічалися з тернопільською ДЮСШ і усі впевнено перемогли: 8 клас – 6:0, 9 клас – 4:1, 10 клас – 2:0, 11 клас – 5:1. Голи у командах на рахунку Артура Шаха, Дмитра Коваленка – 2, Єгора Кокіля, Віктора Ніколаєва, Віталія Катрича (8 кл.), Вадима Кукурузи, Вадима Сологуба, Тараса Яроцького, Єгора Шарабури (9 кл.), Андрія Дурдаса – 2 (10 кл.), Давида Кривенка – 2, Ярослава Балога, Назара Сущака, Сергія Стеня (11 кл.).
Отож, усі чотири команди училища вибороли право взяти участь у стикових іграх за попадання у фінальну частину чемпіонату. Стикові ігри відбудуться 1 і 8 червня.

Підсумкові турнірні таблиці групової стадії чемпіонатів України серед юнаків сезону 2018/2019р.р. (чільні п’ятірки) у IV групі:

- 31

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Футбол

Футбол

13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”