Футбол : У грі з «Буковиною» Вадим Сологуб оформив хет-трик

12 жовтня 2019р. усі чотири команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» з футболу провели ігри VІ туру чемпіонату України серед дитячо-юнацьких колективів вищої ліги.
8 і 10 класи у Дублянах на футбольному полі аграрного університету приймали чернівецьку «Буковину».
Восьмикласники свою зустріч провели впевнено і організовано, впродовж матчу мали цілковиту перевагу, яка втілилася у два забиті м’ячі. Двічі відзначився Олександр Ломага.
Ще впевненішу перемогу святкували десятикласники. Вже у першому таймі вони вели 3:0 - двічі відзначився Вадим Сологуб та один раз Вадим Кукуруза. Після перерви Вадим Сологуб (на фото) оформив хет-трик і довів рахунок до розгромного 4:0.
Команди 9 і 11 класів виїжджали в Ужгород, де зустрічалися з місцевою СДЮШОР.
Дев’ятикласники, хоч і першими відкрили рахунок у матчі (Віктор Ніколаєв), після першої половини поєдинку поступалися 1:2. У перерві, видно, тренери Володимир Вільчинський і Тарас Петрівський провели відповідну розмову, тож на другий тайм хлопці вийшли зовсім у іншому настрої. Голи Андрія Ломницького, Василя Дебича і того ж Ніколаєва принесли їм перемогу 4:2.
З таким же рахунком закінчили гру на свою користь і старшокласники. Вже у першому таймі завдяки голам Максима Максимця, Романа Назарчука і Івана Кашперука команда вела 3:0. Після перерви хлопці дещо збавили оберти (і це прослідковується не вперше), двічі пропустили і ввели гру в турбулентний стан. На щастя, все закінчилося добре, а на останніх секундах зустрічі Андрій Дурдас закріпив перемогу – 4:2.
У VІІ турі 11 і 9 класи 19 жовтня приймають чернівецьку «Буковину», 10 і 8 класи їдуть в Ужгород.
- 10

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”