Футбол : Всі чотири команди спортколеджу дружно здолали мукачівську футбольну академію

У Страсний четвер 29 квітня відбулися ігри VI туру ІІ етапу чемпіонату України з футболу серед юнацьких команд елітліги.
Всі чотири команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати"
зустрічалися з Мукачівською футбольною академією (МФА).
Десятикласники і восьмикласники приймали мукачівців у Львові на футбольному полі коледжу.
У грі десятикласників гості першими відкрили рахунок, яким вдався прицільний удар у ліву "дев'ятку". Однак, ще у першому таймі господарі не тільки відігрались, а й вийшли уперед. А у другій половині зустрічі мукачівці "посипались" і ще тричі пропустили. Отож, 5:1 на нашу користь. Три м'ячі у ворота суперників забив Артур Шах і двічі відзначився Роман Гереш.
Восьмикласники дуже хотіли перемогти, однак надмірне бажання дещо сковувало їхні дії. Та все ж переможний м'яч вони зуміли забити - відзначився Максим Смаглій.
Команди 11 і 9 класів грали на виїзді у Мукачеві.
Одинадцятикласники впевнено провели перший тайм, скористалися помилками господарів і повели у рахунку 2:0. Голи на рахунку Віталія Трофимчука після удару здалека та Олександра Черевка - з пенальті.
У другій половині зустрічі гра набрала дещо сумбурного характеру: господарі хаотично атакували, але наші хлопці спокійно контролювали гру і не дали можливості супернику створити щось путнє біля своїх воріт.
Дев'ятикласники свою гру провели організовано, надійно захищались і не дали господарям жодних шансів створити щось небезпечного на підступах до свого штрафного майданчика. Джокером у складі нашої команди виявився Владислав Коваль, який вийшов на заміну у другому таймі. У першому випадку Владислав замкнув передачу партнера після помилки захисту господарів. А вже у доданий час зумів відзначитися вдруге. Отож, впевнена перемога 2:0.

Результати інших матчів VI туру у групі А2:

U-14: "Динамо" Київ - ДВУФК Дніпро 2:0, "Шахтар" Донецьк - ДЮСШ "Карпати" Львів 2:0.
U-15: ДВУФК - "Динамо" 1:1, ДЮСШ "Карпати" - "Шахтар" 0:1.
U-16: "Динамо" - ДВУФК 4:0, "Шахтар" - ДЮСШ "Карпати" 6:1.
U-17: ДВУФК - "Динамо" 2:1, ДЮСШ "Карпати" - "Шахтар" 3:4.

Футбол

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ