Футбол : Наймолодші футболісти Львівського коледжу спорту-бронзові призери всеукраїнського турніру у Вінниці

32 команди з усіх куточків України, а також гостей з Молдови зібрав всеукраїнський турнір "Utmost Cup" з футболу серед гравців віком до 13 років, який 19-23 травня відбувся у м.Вінниці.

Участь у турнірі взяла і команда 7 класу Львівського коледжу спорту, з якою працює вчитель зі спорту Іван Павлюх.

На першому етапі змагань всі учасники були поділені на 8 груп по 4 команди, де грали за коловою системою. У групі "В" команда коледжу "УФК-Карпати" перемогла "Кремінь" з Кременчука 2:0, харківський "Арсенал" 3:0 та заграла унічию 1:1 з київським "Чемпіоном", набрала 7 очок , посіла І місце і вийшла у чвертьфінал турніру.

У чвертьфіналі суперником львів'ян був закарпатський "Минай".Хлопці перемогли 4:0 і у півфіналі зустрілися з донецьким "Шахтарем". Юні "гірники" на разі виявилися сильнішими, перемогли 2:0 і вийшли у фінал, де поступилися іншій львівській команді ДЮСШ "Карпати-Рух" 1:2.

А команда коледжу в поєдинку за ІІІ місце перемогла по пенальті 9:8 (основний час 0:0) харківський "Метал" і стала бронзовим призером турніру.
      Найкращим голеадором команди на турнірі став Олександр Шопронку, на рахунку якого три забитих м'ячі. Тарас Ломницький та Максим Поліщук відзначилися по два рази. Богдан Карпин, Ігор Зелінський та Владислав Вітовський забили по разу. Тренер команди Іван Павлюх відзначив також гру Олега Корчака, Єгора Березовського, Володимира Ясінського, Степана Бобечка.

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ