Футбол : На «Першості найкращих» серед навчальних спортивних закладів відбувся ІІ тур

29 березня 2019р. у м.м. Львові, Дніпрі, Харкові та Києві відбувся ІІ тур юнацьких турнірів з футболу під загальною назвою «Першість найкращих» серед чотирьох провідних навчальних спортивних закладів України: Львівського, Дніпропетровського, Харківського №1 училищ фізичної культури та Олімпійського коледжу ім.Івана Піддубного м.Києва.
м.Львів - вікова категорія U-14
У Львові першими на поле місцевого УФК вийшли команди Дніпропетровського ВУФК та Олімпійського коледжу.
Гра пройшла за повної переваги дніпрян і закінчилася їхньою перемогою 3:1.
У другому матчі господарі зустрічалися з харків’янами. Здавалося, що гра буде цікавою і напруженою, адже першого ігрового дня обидві команди перемогли і очолили турнірну таблицю, причому ХДВУФК №1 переміг киян з рахунком 4:0.
Однак, харків’ян на організований захист вистачило тільки на 25 хвилин. На 25хв. послідувала передача львів’ян з правого флангу атаки на Артура Шаха і Артур в один дотик увігнав м’яча у сітку гостей. І надалі львів’яни нападали, а харків’яни захищалися. На 33хв. швидка контратака львівської команди привела до другого гола – відзначився Дмитро Коваленко.
А от у другому таймі харків’яни посипалися і вже спротиву не чинили. Голи Дмитра Коваленка, Артура Шаха і Віктора Ніколаєва довели рахунок до розгромного 5:0.
10:30 – Львівське УФК – Олімпійський коледж
О 12 год. Відбудеться закриття турніру і нагородження команд.

м.Дніпро - вікова категорія U-15
У першому матчі зустрілися лідери першого ігрового дня: ДВУФК і ЛУФК. Гра пройшла у рівній боротьбі з деякою територіальною перевагою нашої команди. Долю зустрічі вирішили два «стандарти». У середині першого тайму дніпряни реалізували сумнівне пенальті. У другому – забили прямий штрафний удар. Отож, 2:0 на користь господарів.
В іншій грі Олімпійський коледж розгромив Харківське ДВУФК 5:0.

м.Харків - вікова категорія U-16
Гра Львівського УФК з Олімпійським коледжем пройшла за повної переваги львів’ян і закінчилася з рахунком 7:3 на їхню користь. Причому свої м’ячі кияни забили наприкінці зустрічі, коли долю матчу вже було вирішено. Голами у нашій команді відзначилися Максим Максимець (двічі), Ілля Квасниця (двічі), Андрій Дурдас, Руслан Непейпієв і Костянтин Котовенко.
У зустрічі Дніпропетровського і Харківського училищ перемогу 1:0 отримали харків’яни.

м.Київ - вікова категорія U-17
Львівське УФК зустрічалося з харків’янами. У першому таймі спостерігалася відчутна перевага львів’ян, яка реалізувалася у забитий Дмитром Івашківим м’яч. Чудові нагоди збільшити рахунок втратили Юрій Раделицький і Денис Слюсар. У другій половині гра дещо заспокоїлася, львів’яни контролювали хід подій і довели зустріч до переможного завершення 1:0.
У матчем між Дніпропетровським УФК і Олімпійським коледжем перемогли кияни 1:0.
Турнірна таблиця:
- 6 очок (3-1)
- 6 (2-0)
3. ДВУФК  Харків
- 0 (0-2)
- 0 (1-3)

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ