Футбол : На всеукраїнських турнірах «Першість найкращих» визначилися переможці

31 березня 2019р. в Україні завершилася серія всеукраїнських турнірів під загальною назвою «Першість найкращих» з футболу серед провідних навчальних спортивних закладів: Дніпропетровського, Львівського, Харківського №1 училищ фізичної культури та Олімпійського коледжу ім.І.Піддубного м.Києва.
У неділю у чотирьох містах відбулися ігри третього, заключного туру турнірів.
м.Львів – вікова категорія U-14
У першому матчі у Львові зійшлися команди Дніпропетровського та Харківського УФК. Гра пройшла за переваги потужніших дніпрян, хоч треба віддати належне і харківським хлопцям, які організовано захищалися.
Все вирішив єдиний гол, забитий дніпровською командою у другій половині зустрічі.
У заключній грі львівського турніру господарі екзаменували киян. На жаль, гості екзамену не витримали, поступились по всіх компонентах футбольної науки і розгромно програли 1:6. Голами у складі львів’ян відзначилися Віктор Ніколаєв – тричі, Василь Дебич – двічі та Артур Шах.
-      0 (2-13)
Найкращим гравцем турніру визнаний Андрій Ломницький (Львів). Найкращий воротар - Єгор Таран (Дніпро), найкращий захисник – Єгор Тупік (Харків), найкращий півзахисник – Ерік Савкін (Київ), найкращий нападник – Василь Дебич (Львів).
м. Дніпро – вікова категорія U-15
У заключній грі дніпровського турніру команда Львівського УФК зустрічалася з харків’янами.
Вже у дебюті зустрічі Роман Ібрагімов відкриває рахунок. Швидкий гол наклав свій відбиток на хід поєдинку. Львів’яни взяли гру під контроль і методично розхитували захист суперника. На початку другого тайму відзначився Максим Скиба, який реалізував вихід один на один з воротарем. Могли відзначитись і Вадим Сологуб і Роман Лисюк, але гра так і закінчилась з рахунком 2:0 на користь нашої команди.
У іншому матчі господарі перемогли Олімпійський коледж 3:1 і стали переможцями турніру у віковій категорії до 15 років.
-      0 (0-8)
Юрій Матвіїв визнаний найкращим захисником турніру.
м. Харків – вікова категорія U-16
Команда Львівського училища фізичної культури свою останню гру проводила з харків’янами. Вже на 5 хвилині поєдинку хлопці «горіли» 0:1. Однак, зуміли взяти гру під свій контроль і довести її до переможного закінчення з рахунком 2:1.
М’ячі забили Нікіта Петрук і Ілля Квасниця.
Олімпійський коледж і Дніпровське ВУФК розіграли бойову нічию 2:2.
-      1(2-7)
Нікіта Петрук визнаний найкращим гравцем турніру, Ілля Квасниця – найкращий нападник.
м. Київ – вікова категорія U-17
Львівське УФК свою останню гру провело з Олімпійським коледжем. Перший тайм закінчився безрезультатно. А от у другому хлопці один за одним пропустили три м’ячі. Гол престижу у нашій команді провів Роман Дідик. Тож, поразка 1:3.
У іншій грі третього туру Харківське УФК здолало дніпрян 2:1.
-      0(2-5)

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ