Футбол : Прямий вихід у фінал футболісти ЛУФК розіграють у «карпатівському» дербі

У суботу 13 травня 2017р. футболісти Львівського училища фізичної культури зіграли ігри 16 туру групового етапу чемпіонату України серед юнаків. Суперником усіх чотирьох команд училища була чернівецька «Буковина».
   Команди 11 і 9 класів свої матчі проводили у Дублянах на стадіоні аграрного університету, який для хлопців є домашнім.
   Забивши у кожному таймі по два м’ячі, одинадцятикласники здобули впевнену перемогу 4:1. Голами відзначились Василь Руніч, Ростислав Лях, Вадим Сидорук та Роман Слива (з пенальті).
   Не відставали від старших товаришів і хлопці 9 класу. Вже на третій хвилині гри Ярослав Балог відкрив рахунок. Довершили справу Роман Дідик та самі гості, які забили у свої ворота. Отож, 3:0 на користь «УФК-Карпати».
   Команди 10 і 8 класів свої ігри грали на виїзді у Чернівцях.
  Десятикласники перемогли 2:1. Вже після першого тайму на табло світилося 2:0 на користь гостей. Голи забили Вадим Гудзінський (8хв) та Роман Наконечний (15хв). Мали перевагу хлопці і у другому таймі, але м’яч вперто не залітав у ворота господарів. В той же час «Буковина» з пенальті один гол відквитала і, зрозуміло, хотіла забити другий. Але на те, щоб відігратися, господарів не стало.
  Наймолодші футболісти ЛУФК свій матч провели впевнено і на класі перемогли 3:0.  Голи на рахунку Назара Охотського, Андрія Дурдаса та Романа Назарчука.
  А вже у середу 17 травня команди 11 і 9 класів проводили пропущені матчі 15 туру. Причиною переносу ігор була участь Петра Харжевського, Романа Сливи і Богдана Куртяка у фіналі чемпіонату Європи серед гравців віком до 17 років, який у ці дні проходить у Хорватії.
  Суперниками хлопців був амбіційний ФК «Львів». Матч для одинадцятикласників розпочався напрочуд вдало – вже на третій хвилині гри Василь Руніч (на фото) відкрив рахунок. І далі гра проходила під контролем нашої команди, але більше забити не вдавалося. В той же час і господарі (гра проходила на стадіоні «Сокіл») намагалися відігратися і мали декілька напівмоментів. Однак, суддівський свисток зафіксував перемогу «УФК-Карпати» 1:0.
   Дев’ятикласники свою гру провели впевненіше. Відкрив рахунок на 27хв Назар Сущак. Він же у другому таймі його подвоїв. 2:0 - заслужена перемога УФКівців.
  20 травня команди училища у «карпатівському» дербі зустрічаються зі своїми основними конкурентами за перше місце у 4 групі і прямий вихід у фінал – ДЮФШ «Карпати». Команди 11 і 9 класів грають на «виїзді» - на верхніх полях стадіону «Україна», 10 і 8 класи приймають «карпатівців» у Дублянах. Початок ігор о 12 і 14 год.
5. «BRW-BIK» - 24

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”