Футбол : «Карпатівське» дербі-трилер на користь футболістів ЛУФК

Справжнім трилером виявився пропущений матч ІІІ туру чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 16 років, у якому 4 жовтня 2017р. на верхніх полях стадіону «Україна» зустрілися команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» та ДЮФШ «Карпати».
Вже на другій хвилині гри команда ЛУФК повела у рахунку – відзначився Сергій Стень. Не минуло і п’ятнадцяти хвилин, як Юрій Раделицький забиває другий м’яч.
А далі все повернулося з ніг на голову. В останній десятихвилинці першого тайму «карпатівці» один за одним забивають три голи у наші ворота.
Здавалося, що такий поворот подій зламає хлопців психологічно. Однак, вже початок другої половини гри засвідчив, що не так. На 43 хвилині Сергій Стень (на фото) з пенальті забиває свій другий гол: зрівнює рахунок. Ще через п’ять хвилин відзначається Назар Сущак. А переможну крапку у грі ставить Денис Слюсар. Отож, у «карпатівському» дербі-трилері 5:3 на користь футболістів «УФК-Карпати».
Команда 8 класу училища конкуренцію одноліткам із «Карпат» скласти не змогла і поступилася 0:2. Вихованцям Віталія Лобасюка і Ярослава Дмитрасевича, які разом тренуються лише рік, є ще над чим працювати.

5
У 5-ому турі, який відбудеться у суботу 7 жовтня, команди 10 і 8 класів училища у Дублянах приймають моршинську «Скалу», 11 і 9 класи їдуть у Луцьк на зустріч з «Волинню».

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ