48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Стельмах і Смбатян у національній збірній


Ірина СтельмахВихованки Львівського училища фізичної культури Ірина Стельмах (на фото) і Тамара Смбатян відповідно до наказу Мінмолодьспорту України від 27.12.2013р. № 1345 зараховані до основного складу національної збірної команди України з гандболу на 2014 рік.
Статус кандидаток до збірної отримали відразу семеро вихованок училища. Це Марія Біла, Наталія Воловник, Єлізавета Гілязетдінова, Тетяна Давидчак, Наталія Савчин, Вікторія Сідлецька та Леся Смолінг. Названі дівчата складуть основу молодіжної збірної України.
У резерві збірної минулорічні випускниці Наталія Сабова, Анастасія Дорожівська та учениці 11 класу Марія Гладун і Вікторія Вітковська.
Сьогодні усі дівчата захищають честь львівської «Галичанки», яка є одним з лідерів українського жіночого гандболу. А тепер можна сказати, що і найперспективнішою вітчизняною командою.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світуВосьмеро вихованок ЛУФК залучались до збірних на меморіал Турчина Діана Дмитришин від лідерок «Галичанки» не відстаєУ Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболуУ матчах з «Карпатами» Козак і Дмитришин не знітилисяГандбольна «Галичанка» розгромила легендарний «Спартак»У стартовому матчі «Галичанки» тон задавали учениці і вчорашні випускниці ЛУФК