47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : На Кубку Львова дівчата з «Перспективи» перед іменитими суперницями не знітилися


       17-19 серпня 2018р. у палаці спорту «Галичина» відбувся Відкритий кубок Львова з гандболу серед жіночих команд.
Участь у такому першому змаганні (з гандболу), серію яких з різних видів спорту започаткувала Львівська міська рада, взяли львівська «Галичанка», миколаївський «Реал», білоруська «Вікторія-Берестьє» з м.Бреста та городенківська «Перспектива», за яку чомусь виступали учениці і цьогорічні випускниці…Львівського училища фізичної культури на чолі з Анастасією Дорожівською (вип. 2012р.), яка вже закінчила активні виступи.
«Галичанка» була фаворитом змагань і своє реноме команда підтримала – впевнено перемогла усіх суперниць: «Вікторію» 49:25, «Реал» 39:27, «Перспективу» 49:24. Радує, що у всіх іграх львів’янки показали високу результативність і своє місце в команді знайшли вчорашні випускниці ЛУФК Тетяна Поляк, Тетяна Череп, Юлія Головко, Ольга Василяка, одинадцятикласниця Діана Дмитришин.
Слід відзначити і дівчат з «Перспективи», які не знітилися перед іменитими суперницями, хоч, звичайно, всі свої зустрічі програли: «Реалу» 26:40, «Вікторії» 28:37, «Галичанці» 24:49.
Ще одна цікавинка: ворота брестської команди захищала цьогорічна випускниця училища Марія-Луїза Воронова.
Організатори змагань визначили кращих гравців турніру в окремих номінаціях. Серед лауреатів і вихованки ЛУФК:
-кращий захисник
- Наталія Савчин (вип. 2013р.);
-кращий бомбардир
- Софія Давидянц (вип. 2015р.), Катерина Козак (11 кл.);
-краща розігруюча
- Тетяна Поляк (вип. 2016р.);
-найкорисніший гравець
- Ірина Стельмах (вип. 2010р.), Ангеліна Овчаренко (11 кл.);
-гандбольна надія
- Ольга Братковська (вип. 2018р.), Христина Майкут (10 кл.)
Підсумкове турнірне становище команд:
1. «Галичанка»
- 6
2. «Реал»
- 4
3. «Вікторія-Берестьє»
- 2
4. «Перспектива»
- 0
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Гандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світуВосьмеро вихованок ЛУФК залучались до збірних на меморіал Турчина Діана Дмитришин від лідерок «Галичанки» не відстаєУ Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболуУ матчах з «Карпатами» Козак і Дмитришин не знітилисяГандбольна «Галичанка» розгромила легендарний «Спартак»У стартовому матчі «Галичанки» тон задавали учениці і вчорашні випускниці ЛУФККатерина Козак набувала неоціненного ігрового досвіду у Кубку ЄГФГандболістки ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Полісся»Василь Козар привів оновлену «Галичанку» до перемоги у Суперкубку УкраїниНа Кубку Львова дівчата з «Перспективи» перед іменитими суперницями не знітилисяОновлена «Галичанка» пройшла випробування турніром у Польщі«Галичанка» заграє з триразовим переможцем Ліги чемпіонів ЄГФ