48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Стельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у Польщі


14 – 15 грудня 2018р. у м.Кельце (Польща) відбувся міжнародний турнір пам’яті Анджея Ковальчика з гандболу, участь у якому взяла львівська «Галичанка».
Перемігши почергово команди МСК «Пйотрковія» з м.Пйотркув Трибунальський 37:26 і місцеву «Корону» 37:25, переможцем турніру стала «Галичанка». Вихованку Львівського училища фізичної культури і лідера «Галичанки» Ірину Стельмах організатори визнали найкращою гравчинею турніру.
Разом з «Галичанкою» у Польщу виїжджала і команда Львівського училища фізичної культури. В межах турніру дівчата провели дві зустрічі з юніорською «Короною» і у обидвох перемогли 32:24 і 33:22. Ірина Прокоп’як (10кл., на фото) отримала відзнаку найкращого гравця. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Гандбол

Гандбол

У Кубку ЄФГ «Галичанка» зустрінеться з азербайджанським «Азерйолом»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з гандболуВалієва, Дмитришин і Прокоп’як – переможниці Кубка України з гандболуЛьвівська «Галичанка» вп'яте поспіль стала чемпіоном УкраїниМолодші гандболістки ЛУФК старших подруг не наслідувалиГандболістки ЛУФК – чемпіонки УкраїниЛьвівська «Галичанка» - гандбольні пентакампіонкиМолодші гандболістки ЛУФК вийшли у фінальну шісткуГандболістки ЛУФК продовжують боротьбу за нагородиГандбольна «Галичанка» зміцнила своє лідируюче становищеПід керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірноїШестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»