Гандбол : У «Галичанки» у Балтійській лізі з’явився комплекс «Гомеля»

У Каунасі (Литва) 26 лютого 2017р. завершився тур Балтійської гандбольної ліги серед жіночих команд.
У дебюті львівська «Галичанка» з рахунком 19:18 перемогла одного із своїх основних конкурентів – білоруський БНТУ-БелАЗ. Найрезультативнішими на майданчику у цей день були вихованки Львівського училища фізичної культури Наталія Воловник і Тетяна Поляк (на фото), на рахунку яких по 4 забитих м'ячі.
Другого ігрового дня у ранковому протистоянні львів'янки поступилися чинним чемпіонкам ліги ГК «Гомель» 12:20. Це вже друга відчутна поразка від провідного білоруського клубу – нагадаємо, що і в 4-ому турі «Галичанка» поступилася «Гомелю» 12:22.
В іншому матчі цього дня дівчата перемогли «Городнічанку» Гродно 23:11.
У зустрічах з литовськими командами «Жальгіріс» Каунас і «Гарлява» з однойменного міста перемоги були за нашою командою 20:18 і 21:17.
За підсумками попередньої стадії турніру (5 з'їзних турів) «Галичанка» та ГК «Гомель» набрали по 40 очок, однак за додатковими показниками гандболістки з Білорусі посіли перше місце.
І «Галичанка», і «Гомель» уже потрапили у півфінал турніру, однак за регламентом змагань повинні провести між собою ще один матч перед плей-офф. Переможець гри зустрінеться з переможцем пари «Гарлява» - «Жальгіріс», команда, яка програє, зіграє з переможцем пари «БНТУ-БелАЗ» - «Городнічанка».
Вирішальні матчі турніру відбудуться 31 березня – 2 квітня у Гомелі.

Гандбол

Вихованки відділення гандболу 2009-2010 р.н. стали переможницями ІІ етапу чемпіонату України!Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчиньОдинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперлігиДіана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперлігиГандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболуЛьвівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболу