48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Галайджян у світі сімнадцята, серед молоді – шоста


Галайджян Марина12 лютого 2012р. на чемпіонаті світу зі санного спорту у м.Альтенберзі (Німеччина) змагалися жінки на одномісних санях.
Вихованка Львівського училища фізичної культури Марина Галайджян (вип.2009р.) посіла на світовій першості 17 місце.
Перемогла німкеня Тетяна Хюфнер, для якої це четвертий чемпіонський титул. Гідний спротив знаменитій німкені (а вона ще й олімпійська чемпіонка Ванкувера) вчинила молода російська санкарка Тетяна Іванова. Перший заїзд Іванова виграла, встановивши рекорд траси – 52, 161сек, але у другому Хюфнер реваншувалась і за сумою двох спроб перемогла.
Паралельно під час заїздів у Альтенбергу розігрувалось звання чемпіона світу серед спортсменок віком до 23 років. У рейтингу молодих санкарок перемогла Іванова, Марина Галайджян – шоста.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

На чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвід