48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Український прорив на санкарському Кубку світу


       У м.Вінтербергу (Німеччина) 6-7 лютого 2015р. відбувся заключний, VI етап Кубка світу з санного спорту серед молоді.
Уперше за багато років на третю сходинку п’єдесталу пошани за результатами змагань на одиночних санях серед юніорів піднявся львів’янин Антон Дукач. Попереду Антона було двоє німецьких санкарів, а переможцю Себастьяну Блею він поступився лише 0,179сек.
В з’їздах дівчат-юніорок студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Дарія Гула посіла 13 місце.
І серед юнаків категорії А в перегонах на двомісних санях бронзові нагороди дісталися українському екіпажу у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 9 класу училища Мирослава Левковича (на фото). У з’їздах на одномісних санях одинадцятикласник ЛУФК Михайло Савицький п’ятнадцятий серед хлопців, а дев’ятикласниця Олена Смага – шістнадцята серед дівчат. Ірина Левкович (11кл.) показала дев’ятнадцятий результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших