48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Український прорив на санкарському Кубку світу


       У м.Вінтербергу (Німеччина) 6-7 лютого 2015р. відбувся заключний, VI етап Кубка світу з санного спорту серед молоді.
Уперше за багато років на третю сходинку п’єдесталу пошани за результатами змагань на одиночних санях серед юніорів піднявся львів’янин Антон Дукач. Попереду Антона було двоє німецьких санкарів, а переможцю Себастьяну Блею він поступився лише 0,179сек.
В з’їздах дівчат-юніорок студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Дарія Гула посіла 13 місце.
І серед юнаків категорії А в перегонах на двомісних санях бронзові нагороди дісталися українському екіпажу у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 9 класу училища Мирослава Левковича (на фото). У з’їздах на одномісних санях одинадцятикласник ЛУФК Михайло Савицький п’ятнадцятий серед хлопців, а дев’ятикласниця Олена Смага – шістнадцята серед дівчат. Ірина Левкович (11кл.) показала дев’ятнадцятий результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками